az-ubytovani.info *** Apartmány Rezidence Club Canada ubytovanie Lipno nad Vltavou

*** Apartmány Rezidence Club Canada ubytovanie Lipno nad Vltavou

Apartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada Rezidencia Club Canada sa nachádza v obci Lipno nad Vltavou v turisticky hojne navštevovanej oblasti Českej republiky - na Šumave pri priehrade Lipno. Okolitá krásna príroda, zámky, hrady, kláštory, historické mestá, rieka Vltava a Lipenské jazero lákajú k návšteve.

Ubytovanie Lipno Rezidence Club Canada :
Ubytovanie je zariadené v nových a moderne vybavených apartmánoch pre 2 - 4 osoby, s výhľadom na Lipenské jazero a Šumavské kopce. V celom areáli Rezidencia Club Canada v Lipne nad Vltavou majú hostia k dispozícii bezdrôtový Wi-Fi internet.

Lipno nad Vltavou Rezidencia Club Canada reštaurácia :
Reštaurácia Lipno ponúka vynikajúce české jedlá, ktoré si môžete vychutnať v nefajčiarskom prostredí. Na prianie je možné v reštaurácii organizovať oslavy, rauty, hudobné večierky alebo firemné akcie podľa požiadaviek hostí. Stravovanie: jedálny lístok je pravidelne obmieňaný podľa sezónnej ponuky potravín. Hostia si môžu objednať raňajky, polpenzia, alebo si zájsť na večeru podľa vlastného uváženia. V letnom období pre Vás pripravujú grilované špeciality pri posedení na priestrannej terase.

Ubytovanie Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada pre firmy :
Prajete si usporiadať firemnú akciu, teambuilding alebo potrebujete zabezpečiť len ubytovanie s najvyššou kvalitou a štandardom s ohľadom na najvýhodnejšiu cenu, navyše presne podľa Vašich požiadaviek a možností? Všetko tu pre Vás zabezpečí spoločne s tímom profesionálov a partnerov k Vašej maximálnej spokojnosti pritom za skutočne prijateľné ceny a s rešpektom na Váš finančný limit.

Apartmány Lipno ubytovanie Rezidencia Club Canada wellness a ďalšie služby:
Doprajte svojmu telu skutočnú relaxáciu a využite bohatú ponuku Wellness Clubu Canada! K relaxácii a odpočinku slúži hydromasážny bazén Manhattan, sauna klasická fínska aj parná, Reebok športové štúdio. Kútik pre deti od 2 do 10 rokov s domčekom, bazénik s guličkami a šmýkačkou, trampolíny, hračky atď Novo Poker Club, kde si môžete zahrať najznámejšiu kartovú hru.

Dovolenka na Lipne Apartmány Rezidence Club Canada
Obľúbený cieľ dovolenky jazero Lipno a okolie sú unikátne neporušenou prírodou, historickými pamiatkami, stovkami kilometrov cyklotrás, raj pre vodné športy ako je windsurfing, jachting alebo splavovanie rieky Vltavy na raftoch či kanoi. Je tiež vyhláseným rybárskym revírom. V zimnom období ponúka región kompletne umelo zasnežené svahy skiareálu Lipno alebo stovky kilometrov upravených stôp pre bežky. Z Lipna je len kúsok k svetoznámemu zámku v Českom Krumlove alebo na rozprávkový zámok Hluboká.

Apartmány Lipno ubytovanie Rezidence Club Canada popis:
Apartmán pre 2 osoby je orientovaný do parku, tvorí ho predsieň, izba s kuchynskou linkou (plocha 18 m2), WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Vybavenie: kuchynská linka, dvojplatničkový sporák, digestor, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a riad pre 2 osoby, jedálenský stôl so stoličkami, posteľ pre 2 osoby, televízne skriňa s DVD prehrávačom a LCD televízorom, 2x nočný stolík.

Apartmán pre 4 osoby je orientovaný na jazero (2 dospelí + 2 deti alebo 3 dospelí) a je tu obývacia izba s kuchynskou linkou, stenou oddelená spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, predsieň, balkón a predzáhradka / terasa - obytná plocha apartmánu je 40 m2 , terasa 30 m2. Vybavenie: jedálenský stôl so stoličkami, rozkladací gauč, konferenčný stolík, DVD prehrávač a LCD televízia, v spálni posteľ pre 2 osoby, 2x nočný stolík. V kuchyni je základné vybavenie: umývačka riadu, dvojplatničkový sporák, digestor, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a riad pre 4 osoby.
Apartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - hotel má reštauráciuApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - možnosť pripojenia na internetApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - k dispozícii letná terasaApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - k dispozícii kavareňApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - akceptuje creditné karty VISAApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - akceptuje creditné karty American ExpressApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Televizor má príjem satelitných  programůApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Iybz sú vybavené televízoromApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Izby s vlastnou kúpelkouApartmány Lipno nad Vltavou Rezidence Club Canada - Izby s vlastnou toaletou